Sincan evden eve taşımacılık

Ankara Nakliyat
İlçe ekonomisini çok az olarak bitkisel üretim ile hayvancılık karşılarsa da burada yaşayanlar çalışmak amacıyla her gün şehir merkezine giderler. Ayrıca ilçede sanayi tesisleri ve kombinalar bulunmaktadır. İlçedeki kil yatakları da işletilmektedir. Ankara Sanayi ve Ticaret Odası tarafından kurulmuş olan Organize Sanayi Bölgesi Sincan’da bulunmaktadır.Sincan‘da 1990 yılında yapımı tamamlanmış olan Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır. Sincan‘ın nüfusunun artışında en büyük pay sahibi olan Sanayi Bölgesi’nde çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı merkezli Fabrika bulunmaktadır. Sincan, civar ilçelere nazaran hizmet sektöründe oldukça ileridedir. Civar ilçeler, belde ve köyler ihtiyaçlarını Sincan merkezinden karşılamaktadır. Özellikle mobilya, dayanıklı ev eşyaları, giyim, tekstil, eğitim ve gıda hizmetlerinde ilçenin ve civar bölgenin alışveriş merkezi konumundadır.

Sincan, İpek Yolu’na yakın oluşundan ötürü tarihi çağlarda önem kazanmış, Asya’da da aynı ismi taşıyan bazı yerleşim alanları bulunmaktadır. Etimolojik olarak bakıldığında da Sincan Şen, Canlı İnsanların Yurdu anlamına gelmektedir. Sincan’a taşınmak isteyebilirsiniz veya Sincan’dan taşınmak isteyebilirsiniz. Bu hizmeti alabileceğiniz birçok sincan nakliyat firmaları var ve her gün bunlara yenilere katılıyor. Tecrübeli firmalar ile müşteri odaklı olmayan firmalar arasındaki farkı nasıl anlayacağız? Evden Eve Nakliye sektöründe nasıl farklılıklar meydana geldi zamanla? Bu yazıda bunları inceleyeceğiz. Sincan evden eve nakliyat firmalarını seçerken dikkate alınması gerekenlerden bahsedeceğiz.

Sincan Evden Eve Nakliyat eşyaların kırılması ve zedelenmesi riskinin önüne geçilebiliyor. Bunun nedeni kurumsallaşan firmalar ve kullandıkları gelişmiş ambalajlama teknikleri, eğitimli çalışanları ve  asansörlü taşımasayesinde artık taşımada riskin çok azalmış olması. Detaylara dikkat ederek, gerekli malzemeleri ve teknolojik yenilikleri nakliyatta kullanmak yeterli. Bunlardan biri de çarpmalara karşı dayanabilen karton kutuların kullanılması gerekiyor. Resimler ve aynalar için bunların taşınmasına tahta sandıklar ve detaylı ambalajlamateknikleri kullanılması gerekiyor. Kaliteli elbiseleriniz mi var?  Elbiselerinizin kırışmadan taşınması için, birbirini ezmeden taşınması için askılı taşıma dolapları bulunuyor. Elektronik eşyalar en çok kırılma tehlikesi arz eden ev eşyalarındandır.  Televizyon ve müzik seti gibi eşyalarınız kapitano ve büyük balonlu naylonlarla taşınarak tüm hasarlara karşı tam koruma sağlanıyor. Mobilyaların demonte işlemlerini artık bu konuda uzmanlaşmış kişiler üstleniyor, bunun yanında mobilyalar için de poliüretan kaplı balonlu naylonlar çarpmalara karşı büyük oranda koruma sağlıyor ve balonlu naylonlar ve kraft kağıtları ile sıkıca desteklenen mobilyalar hiç bir risk taşımadantaşınabiliyor. Mutfak eşyalarının hepsi beyaz kağıt ve balonlu naylon ile paketlenmeli, kolilemede boşluklar yine gazete kağıdı ile doldurulmalı ve çarpmalar ve sarsılmalara karşı maksimum koruma sağlanmalıdır.

Taşımanın maliyeti nasıl belli olur? Öncelikle evinize bir miktar eksper gönderilir ve evinizin durumu, eşyalarınızın durumu göz önüne alınarak size bir fiyat verilir. Bu fiyatı etkileyen faktörler ise şöyle:
Taşınma ekibi geldiğinde paketlemede ne kadar hazırlık yapmış olduğunuz
Eski ve yeni adresinizde kamyon kapıya ne kadar yakın park edebilirse o kadar iyidir.
Taşınması zor olan parçaların sayısı ve büyüklüğü (piyano, kasa vb)
İstediğiniz diğer ekstra hizmetlerin miktarı (beyaz eşya ve avize söküp takmak vb)
Bunlar yani sizin talepleriniz de ek masraflar ekleyecek ve masrafı büyütecektir.Taşınmanızda tüm ek işleri sizin önceden yapmanız ve bu teklifle firmalara başvurmanız masrafları çok düşürecektir.
Her çeşit eşya için farklı ambalajlama malzemesini kullanan, güvenli ve yeni nakliye araçlarıyla taşıma yapan, güleryüzlü hizmeti ile sıcak bağlar kuran, zamanında ve hızlı nakliye yapan firmalar hep aranır olmuştur. Buna yeni eklenen hizmetlerden biri de eşyaları sigortalayarak taşıma yapan şirketler. Seçimlerinizde böyle firmaları tercih etmenizi öneriyoruz.  Ankara Nakliyat